O NÁS

RV Hotel & Restaurant Consulting navazuje na VDM HRC s.r.o. vzniklou v roce 2006 v Karlových Varech a věří, že najde své místo na trhu a v následujících letech bude úspěšně rozšiřovat své služby a i tým realizující Vaše potřeby.

Roman Vacho, pracuje v oboru hotelnictví a gastronomie již více než 45 let. Prošel oborem postupně od funkce kuchaře, číšníka, vedoucího střediska, oddělení, úseku, ředitele hotelu až po generálního ředitele akciové společnosti.

Aktivně se zapojuje již mnoho let do práce profesních organizací, především při Asociaci hotelů a restaurací České republiky / Národní federace hotelů a restaurací České republiky, kde zastával pozici předsedy krajské sekce karlovarského kraje, viceprezidenta a prezidenta asociace. Zásadním způsobem ve své činnosti přispěl ke vzniku krajských sekcí asociace, jako základních článků smysluplného fungování asociace a osobním úsilím patří k myšlenkovým tvůrcům zásad Oficiální klasifikace ubytovacích zařízení ČR, plně podporované Ministerstvem pro místní rozvoj a CzechTourism. Byl myšlenkový tvůrcem Road Show NFHR ČR a stál u zahájení prací a jednání na sjednocení profesních organizací ČR.

Zuzana Hofman vystudovala První soukromou hotelovou školu a bakalářské studium ukončila na Vysoké obchodní škole v Praze. Zkušenosti začala získávat na CzechTourism, kde se věnovala realizaci projektů cestovního ruchu a v marketingové agentuře Concept One. Nyní se věnuje rozvoji projektů pro skupinu Dudes & Barbies s.r.o., především v projektu Kavárna co hledá jméno a Vnitroblok.

Tereza Vachová vystudovala Univerzitu Karlovu v Praze a LaSalle University of Philadephia, obě se zaměřením na marketingovou komunikaci. Má mnohaleté zkušenosti s public relations a event managementem jak v Česku, tak v Anglii. Pracovala pro mezinárodní firmy i malé české značky.